Bili smo uspješni na crossu u Krapinskim Toplicama

Dana 31. listopada održavalo se natjecanje u trčanju. Naš učitelj TIZK gosp. Stjepan Škrlec podijelio nam je dresove. Krenuli smo iz Zlatara u 11,30 sati. Natjecanje se održavalo u Krapinskim Toplicama. Iz naše škole prisustvovalo je 13 učenika od petog do osmog razreda.

Bili su to Lorena Mojčec iz petog razreda, Lucija Mutak, Paola Klemar, Luka Preis i Hrvoje Stažnik iz šestog, Ivana Sviben, Dario Škof, Ljiljana Varga iz sedmog razreda. Iz osmog razreda natjecali su se Brigita Adanić, Ivan Valjak, Martin Posarić i Jan Stjepan Dominić.

Na početku smo dobili papiriće s imenima koje smo predavali na cilju. Najprije su nastupale djevojčice iz petih i šestih razreda, a zatim dječaci. Nakon petih i šestih na redu su bili sedmi i osmi razredi. Kada su svi završili svoje utrke, učitelji su nam podijelili sendviče i topli čaj da nas ugrije. Nakon što smo se presvukli, slijedilo je proglašenje pobjednika. Naša škola našla se u zlatnoj sredini, a istaknuli su se Ivan Valjak i Lucija Mutak. Svima nam se svidjelo u Krapinskim Toplicama.

Jer, važno je sudjelovati, a uostalom trčanje je zdravo te nismo imali što izgubiti. (Hrvoje Stažnik, 6.a)

objavio: DENIS VINCEK   datum: 3. 12. 2012.