preskoči na sadržaj

Login
Korisnik:
Lozinka:
Informacije
 
 
TERMINI INFORMACIJA
(Šk. god. 2016./17.)
 
RAZRED
RAZREDNIK
 
PREDMET
DAN
SAT
1.a
Vesna Ceboci
RN
PONEDJELJAK
PONEDJELJAK
10:45 - 11:30
17:35 - 18:20
1.b
Anita Petanjek-Macan
RN
SRIJEDA 
 
PETAK
10:45 - 11:30
15:55 - 16:40
2.a
Blanka Sviben
RN
SRIJEDA
 

SRIJEDA
 

10:45 - 11:20

17:40 - 18:25     

2.b
Svjetlana Mezak
RN
SRIJEDA

 

12:25 - 13:10
 
17:30 - 18:20
3.a
Silvija Adanić
RN

UTORAK

UTORAK

10:45 - 11:30

17:35 - 18:20

3.b
Božena Škrlec
RN
SRIJEDA
 
ČETVRTAK
11:30 - 12:20
16:50 - 17:30
4.a
Ankica Krajnik
RN
SRIJEDA
 
PETAK

11:35 - 12:20

14:05 - 14:50

4.b
Marina Sviben

 

RN

PETAK
 
SRIJEDA
 

14:05 - 14:50

11:35 - 12:20

5.a

Stjepan Škrlec

(ZAMJENA IVA LOJBER)

TIZK
PONEDJELJAK
13:15 - 14:00
5.b
Ivana Lisak Vjeronauk

ČETVRTAK

 

svaki drugi ČETVRTAK

9:55 - 10:40

 

17:00 - 17:45

6.a
Kristina
Fruk
Geografija

 svaki drugi PONEDJELJAK

PONEDJELJAK

17:00 - 17:45
 
10:45 - 11:30
6.b

Nevenka
Šušljek

 
Hrvatski jezik
PETAK
11:35 - 12:20
7.a
Marijan
Posarić
Njemački jezik
UTORAK
 
uz prethodnu najavu ČETVRTAK

12:25 - 13:10

17:00 - 17:45

7.b

Anita
Martinić

(ZAMJENA NATALIJA MARTINEK)

Vjeronauk

UTORAK

 

svaki drugi PETAK

 

9:55 - 10:40
 
 
15:30 - 16:30
8.a

Nataša
Sovec

Povijest

PONEDJELJAK
08:50 - 09:35
8.b

Nina 
Posarić

 
Informatika
PONEDJELJAK
12:25 - 13:10
 
 
 
UČITELJ
PREDMET
DAN
SAT
Vladimir Bošnjak Fizika PETAK 8:50 - 9:35

Predrag Ceboci

(ZAMJENA ANA KRPELNIK)

Njemački jezik UTORAK 12:25 - 13:10
Petra Haban Matematika SRIJEDA 10:45 - 11:30
Josipa Hopek
Glazbena kultura
UTORAK
10:45- 11:30
Tihana Hudi Matematika SRIJEDA 10:45 - 11:30
Anita Juračić-Perhoč Njemački jezik

PONEDJELJAK (D. Batina)

SRIJEDA (Martinščina)

 

9:35 - 10:40

 

9:35 - 10:40

 

Martina Kurečić-Mijatović Priroda. Biologija
UTORAK
11:35 - 12:20
Martina Kušer
(ZAMJENA SNJEŽANA ZAGOREC)
Kemija
ČETVRTAK
11:35 - 12:20
Veronika Podobnik Hrvatski jezik

PONEDJELJAK

 

svaki drugi PONEDJELJAK

11:35 - 12:20

 

17:00 - 17:45

Irena Petrovečki
(ZAMJENA MATEJA SOMOĐI PODOLSKI)
Engleski jezik
UTORAK
 
PETAK

11:35 - 12:20

09:55 - 10:40

 

Zvonko Šarčević
Likovna kultura
PETAK
 
11:30 - 12:20
Tanja Tomica
Engleski jezik
UTORAK 11:35-12:20
Ankica Ž. Zaić
Tehnička kultura
PONEDJELJAK
09:55 - 10_40
 
 
 
PŠ Martinščina
 
 
TERMINI INFORMACIJA
(Šk. god. 2016./17.)
 
Svi razredi
2. i 4.
 
1. i 3. 
Učiteljice:
Ljiljana Mutak
 
Valentina Lebić Naumovski
RN
 
 
RN

 

 obje učiteljice:
 
ČETVRTAK
 
svaki drugi ČETVRTAK
 
 

 

11:35 - 12:20
17:00 - 17:45

 

 
PŠ Donja Batina
 
 
TERMINI INFORMACIJA
(Šk. god. 2016./17.)
 
RAZRED
RAZREDNIK
 
PREDMET
DAN
SAT
 

1. i 3

Djurdja Kostanjevečki
RN

 četvrtak

11:30 - 12:20

 

2. i 4.  
Ana Marija Korpar
RN
četvrtak
8:00 - 8:45

 




Zlatarske Iskrice

Jelovnik


Nova anketa
Za što se najviše koristiš pametnim telefonom (mobitelom)?









Poveznice
Zlatar na međumrežju


Blagdani i pravopis


Tražilica



Podrška darovitima


Korisni likovi





preskoči na navigaciju