preskoči na sadržaj

Login
Korisnik:
Lozinka:
Popis prijavljenih škola u školskoj godini 2020./21.

1. Osnovna škola Iver Sesvete (Grad Zagreb), knjižničarka: Tina Radovanović

2. Osnovna škola "Antun i Stjepan Radić" Gunja (Vukovarsko-srijemska županija); knjižničarka: dr. sc. Anita Tufekčić

3. Osnovna škola Siniše Glavaševića (Vukovarsko-srijemska županija); knjižničarka: Biljana Krnjajić

4. Osnovna škola Side Košutić Radoboj (Krapinsko-zagorska županija); knjižničarka: Jasenka Marmilić

5. Osnovna škola Rugvica (Zagrebačka županija); knjižničarka: Julijana Mihaliček (kontakt: učiteljica Danijela Klajn)

6. Osnovna škola Fran Franković, Rijeka (Primorsko-goranska županija); Ivona Trtanj

7. Osnovna škola Ivana Gorana Kovačića Vrbovsko. PŠ Moravice (Primorsko-goranska županija); knjižničarka: Ivana Ćurić

8. Osnovna škola "Bila", Vitez (Središnja Bosna, Bosna i Hercegovina); knjižničarka: Mirjana Čolić (kontakt: mirjanacolic2000@yahoo.com)

9, Osnovna škola Tužno (Varaždinska županija); knjižničarka: Martina Zelčić Ko

10. Osnovna škola "Srdoči" RIjeka (Primorsko-goranska županija); knjižničarka: Biserka Kulišić

11. Osnovna škola Lučko (Grad Zagreb); knjižničarka: Sandra Škarpa

12. Osnovna škola "Vladimir Nazor", Neviđane (Zadarska županija); knjižničarka: Lucija Bačić Parić

13. Osnovna škola Privlaka (Zadarska županija); knjižničarka: Marijana Jurjević

14. Osnovna škola Ante Kovačića, Zlatar (Krapinsko-zagorska županija); knjižničar: Denis Vincek

15. Osnovna škola Voštarnica-Zadar (Zadarska županija), knjižničarka: Danijela Petani

16. Osnovna škola Julije Benešića, Ilok (Vukovarsko-srijemska županija); knjižničarka: Ines Rajić

17. Osnovna škola Veliko Trgovišće (Krapinsko-zagorska županija); knjižničarka: Vlatka Habulin

18. Osnovna škola Eugena Kvaternika, Velika Gorica (Zagrebačka županija); knjižničarka: Davorka Facko Vnučec

19. Osnovna škola Veliko Trojstvo (Bjelovarsko-bilogorska županija); knjižničarka: Vivijana Krmpotić

20, Osnovna škola "Ivan Goran Kovačić" Velika (Požeško-slavonska županija); knjižničarka: Ana Marinić

21. Osnovna škola Mače (Krapinsko-zagorska županija); knjižničarka: Irena Buđa

22. Osnovna škola Markovac (Brodsko-posavska županija); knjiđničarka: Sanja Brajko

23. Osnovna škola Ivana Gorana Kovačića Vrbovsko. PŠ Severin na Kupi (Primorsko-goranska županija); knjižničarka: Viktoria Samsa

24. Osnovna škola Veliki Bukovec (Varaždinska županija); knjižničarka: Marinka Mlinarić (kontakt: marinka.nemec@skole.hr)

25. Osnovna škola Plaški (Karlovaćka županija); knjižničarka: Lucija Francetić

26. Osnovna škola Mate Lovraka, Veliki Grđevac (Bjelovarsko-bilogorska županija); knjižničarka: Lana Stilinović

27. Osnovna škola Ivana Zajca Rijeka (Primorsko-goranska županija); knjižničarka: Koraljka Mahulja-Pejčić

28. Osnovna škola Jelsa (Splitsko-dalmatinska županija); knjižničarka: Dinka Račić

29. Osnovna škola Antuna Gustava Matoša Čačinci (Virovitičko-podravska županija); knjižničarka: Marija Blažević (knjiznica.osagmcacinci@gmail.com)

30. Osnovna škola Podmurvice Rijeka (Primorsko-goranska županija); knjižničarka: Alida Devčić-Crnić

31. Osnovna škola Netretić (Karlovačka županija); knjižničarka: Branka Starčević

32. OŠ braće Radića Pakrac (Požeško-slavonska županija), knjižničarka: Anita Pavlečić (kontakt: apavlecic@gmail.com)

33. Osnovna škola Marija Bistrica (Krapinsko-zagorska županija); knjižničarka: dr. sc. Jasna Milički

34. Osnovna škola Jure Kaštelana, Zagreb (Grad Zagrebe); knjižničarka: Ines Obad

35. Osnovna škola Dubovac, Karlovac (Karlovačka županija); knjižničarka: Ana Sudarević

36. Osnovna škola Gornja Vežica, Rijeka (Primorsko-goranska županija); učliteljica: Tena Pejčić

37. Osnovna škola Dragutina Domjanića, Sveti Ivan Zelina (Zagrebačka županija); knjižničarka: Maja Hunjadi Barišić

38. Osnovna škola Orehovica (Međimurska županija); učiteljica: Senija Zadravec-Kermek

39. Osnovna škola Štrigova (Međimurska županija); knjižničarka: Ines Krznar Hajdinjak

40. Osnovna škola "Klinča Sela" (Zagrebačka županija); knjižničarka: Sanja Šušnjara Raić

41. Osnovna škola Grabrik, Karlovac (Karlovačka županija); knjižničarka: Jovita Legat-Paprašarovski (kontakt: knjiznica.grabrik@gmail.com)

 

Prijave su otvorene do 15. listopada 2020. godine.

 

 


Zlatarske Iskrice

Erasmus+


Jelovnik


micro:bit


Društvene mreže
Na kojoj društvenoj mreži provodiš najviše vremena?









I mi sudjelujemo

Međunarodno natjecanje iz informatike i računalnog razmišljanja


Podrška darovitima


Tražilica



Poveznice
Zlatar na međumrežju


Blagdani i pravopis


Korisni likovi


Projekt ZALOGAJČEK 2





preskoči na navigaciju