U četvrtak akcija "Solidarnost na djelu"

Hrvatski Crveni križ vas poziva da se uključite u 40. akciju "Solidarnost na djelu 2012.". Akcija će se provesti u četvrtak, 11. listopada, od 15 do 18 sati. U akciji sudjeluju učenici OŠ Ante Kovačića od 5. do 8. razreda podijeljeni prema ulicama stanovanja.

Popisi grupa i njihovih voditelja nalaze se na panou kraj knjižnice. Učenici koji su iz Batine i Martinščine sudjelovat će u akciji u svojim područnim školama prema dogovoru s učiteljicama koje tamo rade.

Skupljat će se hrana (krumpir, grah, zelje, mrkva) koja ostaje za potrebe školske kuhinje. Kukuruz, odjeća i obuća se ne skupljaju.

Za darovani novac uručit će se bon zahvalnosti s oznakom vrijednosti, numeriran i ovjeren žigom Društva Crvenoga križa. Prikupljeni novac šaljemo Gradskom društvu Crvenoga križa, a 20 posto iznosa bit će uplaćeno na žiroračun škole.

Sabirna mjesta su u Vinipotoku kod trgovine, kod Roginića u Ladislavcu i u Varaždinskoj ulici kraj gostionice "Tri fakina".

Svi učenici - voditelji skupina trebaju doći na dogovor u srijedu pod velikim odmorom u 4.a razred kod učiteljice Ankice Krajnik.

Zahvaljujemo na odazivu!

Crveni križ naše škole

objavio: DENIS VINCEK   datum: 9. 10. 2012.