Petra Mikulec državna je viceprvakinja u Infokupu

Nakon uspješna nastupa na županijskome natjecanju sudjelovali su mladi informatičari naše škole Petra Mikulec i David Mrkoci i na državnome natjecanju iz informatike "Infokup 2012.", održanom od 19. do 22. ožujka u Primoštenu, na kojemu su postignutim rezultatima dostojno predstavili našu školu.

Osvajanjem drugog mjesta u finalu Infokupa Petra Mikulec postala je državnom doprvakinjom u najbrojnijoj natjecateljskoj kategoriji, Osnovama informatike, čime je samo potvrdila visoke bodovne učinke na školskoj i županijskoj razini.

Naš drugi predstavnik na državnoj smotri, David Mrkoci, u istoj je kategoriji  zauzeo odlično šesto mjesto u konkurenciji 29 učenika. Uzme li se u obzir to da je na svim razinama natjecanja u ovoj kategoriji sudjelovalo više od dvije tisuće učenika, ovo je svakako hvalevrijedan uspjeh naših informatičkih uzdanica. Mentorica je naših učenika gđa Nina Posarić, dipl. informatičar,  učitelj mentor.

Sve čestitke učenicima i njihovoj mentorici!

objavio: DENIS VINCEK   datum: 28. 3. 2012.