Lorena Mojčec iz 4.a pobjednica nacionalnoga kviza

Lorena Mojčec, učenica 4.a razreda, školska je pobjednica Nacionalnoga kviza za poticanje čitanja "Vesele zamke". Ovogodišnji kviz "Vesele zamke" bio je posvećen 100. obljetnici rođenja Grigora Viteza, a prvi se put provodio on-line. U našoj su školi kviz rješavali učenici 4.a i 4.b razreda na računalima u školskoj knjižnici.

Lorena je u pratnji školskoga knjižničara, gosp. Denisa Vinceka, otputovala u četvrtak, 10. studenoga, na sajam knjiga Interliber. Na Zagrebačkom velesajmu uživala je u lutkarskoj predstavi "Plava boja snijega", a u dvoranama 5 i 6 razgledala je knjige koje su predstavljali brojni nakladnici.

Diplomu i nagradu za prvo mjesto na Nacionalnom kvizu za poticanje čitanja u našoj školi uručit će Loreni Mojčec na prigodnoj svečanosti sljedeći tjedan naša ravnateljica, gđa Rajna Borovčak. Priznanja za sudjelovanje dobit će tom prilikom svi učenici 4.a i 4.b koji su sudjelovali na kvizu.

objavio: DENIS VINCEK   datum: 12. 11. 2011.