Nagradno putovanje učenika PŠ Martinščina

U ponedjeljak, 8. travnja učenici PŠ Martinščina išli su zajedno s gradonačelnicom grada Zlatara, gospođom Jasenkom Auguštan-Pentek, na osvojeno nagradno putovanje u Zoološki vrt u Zagrebu. Naime, na zlatarskom fašniku osvojili su prvo mjesto za grupne maske te time prijevoz, ručak i ulaznice za Zoološki vrt u Zagrebu. U 8 sati krenuli su s autobusnog kolodvora u Zlataru. Pridružila su im se i djeca iz Kulturnog umjetničkog društva Belec koje je također grad nagradio zbog odličnih rezultata na različitim smotrama. Pri dolasku pridružio im se i sam ravnatelj Zoološkog vrta te ih osobno proveo kroz vrt. Učenici su uživali u trosatnom razgledavanju, hranjenju nekih životinja, diranju zmija pa i u pronalaženju skrivenih životinja. Kod morskih lavova nalazi se i istoimeni restoran u kojem je sve zajedno čekao fini ručak. Uživali su u jelu i slobodnom vremenu uz sladoled. Uz prekrasno vrijeme i puni dojmova, i novih spoznaja o divljim životinjama, vratili su se u Zlatar u popodnevnim satima. Ovakva prekrasna nagrada im je poticaj za sljedeći fašnik. (Ljiljana Mutak)

Klikni na opširnije za nekoliko fotografija.

objavio: Zvonimir Guć   datum: 12. 4. 2024.