Natjecanje u odbojci - 7. i 8. razredi (djevojčice)

OŠ Ante Kovačića sudjelovala je na sportskom natjecanju –županijskom odbojkaškom mitingu 6. ožujka 2024. godine. Ženska ekipa ŠSK Sokol otputovala je u Pregradu na odbojkaško prvenstvo sedmih i osmih razreda osnovnih škola Krapinsko – zagorske županije, u sastavu: Ana Macan, Melani Benčić, Klara Biškup (8.a); Sabina Kuntić, Gabrijela Šalika, Morena Kurečić, Iva Kramarić, Minja Domitran, Franka Kotolenko (7.a); Helena Matjašec, Maja Zdešić (6.b). 11 prijavljenih ekipa bilo je raspoređeno u tri skupine. Ekipa Zlatara odigrala je tri utakmice u svojoj B skupini: prvo smo izgubili od Petrovskog 2:0 u setovima (25:13, 25:19); potom smo izgubili od Mača 2:0 (25:16, 25:15); te na kraju pobijedili Konjščinu 2:1 (15:25, 25:18, 15:6). Prva u skupini bila je OŠ Petrovsko, druga OŠ Mače, dok je ekipa Zlatara osvojila treće mjesto ispred zadnje Konjščine. Dvije prvoplasirane ekipe su se kvalificirale u daljnje natjecanje, dok je naša škola eliminirana.
Pohvale svim učenicama na sportskoj i korektnoj borbi, te pristojnom ponašanju. (Stjepan Škrlec)

Klikni na opširnije za jednu fotografiju.

objavio: Zvonimir Guć   datum: 8. 3. 2024.