Učenicima PŠ Martinščina 3. nagrada na izložbi "Sigurno u prometu"

U sportskoj dvorani OŠ Zlatar Bistrica održana je jučer, 5. veljače, treća po redu izložba dječjih radova „Sigurno u prometu“ u organizaciji PP Zlatar Bistrica i PP Donja Stubica te Općine Zlatar Bistrica, uz pokroviteljstvo Krapinsko-zagorske županije. Među 64 likovna rada učenika nižih razreda osnovnih škola, polaznika dječjih vrtića i obrta za čuvanje djece s područja nadležnosti navedenih policijskih postaja  našli su se i likovni ostvaraji učenika naše škole – matične škole u Zlataru kao i područnih škola u Donjoj Batini i Martinščini. Ocjenjivačko je povjerenstvo treću nagradu u kategoriji osnovnih škola dodijelilo učenicima naše područne škole u Martinščini koji su svojim radom, kombinirajući simboliku boja, željeli ukazati na to da se bezbrižna dječja svakodnevica, protkana dobrim raspoloženjem i veselim bojama, može začas, ako se ne pazi u prometu, pretvoriti u tužnu, crnu stvarnost. U glazbeno-scenskom programu nastupila je, među ostalim, i naša učenica Elena Šrajbek na violončelu. Ravnatelj škole posjetio je danas učenike u školi u Martinščini te im je uručio priznanje za treće mjesto i poklon-pakete organizatora. Njihovu veselju nije bilo kraja! Klikni na opširnije za više fotografija. (Nina Posarić)

objavio: Nina Posarić   datum: 6. 2. 2024.