Održano školsko natjecanje iz njemačkog jezika

Na školskom natjecanju iz poznavanja njemačkog jezika održanom jučer, 15. siječnja, sudjelovalo je sedmero učenika osmih razreda: Karla Bručić, Teodora Teški i Ela Vlahek iz 8.a te Ena Juriša, Ema Runjak, Petar Sviben i Marta Šimunec iz 8.b razreda. Učenici su pokazali dobro znanje njemačkog jezika, a najbolje rezultate ostvarile su Ema Runjak sa 81 posto riješenosti testa i Marta Šimunec sa 76% točno riješenog testa. Nadamo se da će učenice biti pozvane na županijsko natjecanje, a možda im se priključi i još netko od sudionika školskog natjecanja. O tome će odlučiti županijsko povjerenstvo nakon pregleda pristiglih rezultata iz ostalih škola. Mentor našim učenicima učitelj je njemačkog jezika Andrija Kiseljak. (Andrija Kiseljak)

Klikni na opširnije za nekoliko fotografija.

objavio: Zvonimir Guć   datum: 16. 1. 2024.