Održano školsko natjecanje iz engleskog jezika

U petak, 12. siječnja, održano je školsko natjecanje iz engleskog jezika. U kategoriji 7. razreda natjecalo se petero učenika: Martin Brčić, Sabina Kuntić i Ema Stužić iz 7.a te Manuela Jambrović i Mihael Jajtić iz 7.b. Prvo mjesto među sedmašima osvojio je Mihael Jajtić s 84 posto riješenosti testa, drugi je Martin Brčić sa 72 posto, odmah iza njih su Ema, Manuela i Sabina. U kategoriji 8. razreda natjecalo se petero učenika: Tamara Behin, Mihael Ozimec, Teodora Teški i Ela Vlahek iz 8.a te Marta Šimunec iz 8.b razreda. Najbolji rezultat među osmašima ostvarila je Marta Šimunec (88 posto riješenosti testa), potom Ela Vlahek (84%) te Tamara, Teodora i Mihael. Svi natjecatelji pokazali su vrlo dobro znanje engleskog jezika, a uspjeh je tim veći jer se natječu u istim kategorijama s učenicima kojima je engleski prvi strani jezik. Kroz desetak dana ćemo saznati jesu li njihovi rezultati dovoljni za odlazak na županijsko natjecanje. Mentorica naših učenika učiteljica je engleskog jezika Irena Petrovečki.  (Matija Vučković)

objavio: Nina Posarić   datum: 15. 1. 2024.