Pokladni utorak i ružičaste majice u PŠ Donjoj Batini

Učenici naše škole obilježili su proteklog utorka fašnik. Maskirani u klauna, curicu i omiljene junake, u vedrom i raspjevanom raspoloženju pokazali su ljubav prema običajima i zajedničkom druženju. Izabravši svoju najbolju masku, počastili su se čokoladom i igrom. Veselju su se pridružile i naše studentice Lorena i Brigita. U srijedu, 26. veljače, obilježili smo Dan ružičastih majica. Ružičastom bojom majice rekli smo odlučno NE nasilju među vršnjacima. Tako smo ponovno u znak podrške osudili svako nasilje u cijelom svijetu i prisjetili se priče dječaka koji je nosio ružičastu majicu u znak podrške svojoj bolesnoj majci. Zbog toga su ga vrijeđali njegovi vršnjaci. Sljedećeg dana  brojni su učenici došli u školu u ružičastim majicama u znak podrške prijatelju, osuđujući na taj način vršnjačko nasilje. U obilježavanju dana pridružila nam se učiteljica Silvija Adanić. (učiteljica Đurđa Kostanjevečki)

objavio: Nina Posarić   datum: 5. 3. 2020.

Upisi u srednje škole
Srednja škola Zlatar