Naši učenici odlični na "Znam, hoću, mogu" u Krapini

U srijedu, 12. lipnja, u dvorani Srednje škole Krapina održano je finale natječaja u sklopu Preventivnog programa "Znam, hoću, mogu" koji organizira Centar za prevenciju i izvanbolničko liječenje ovisnosti Zavoda za javno zdravstvo Krapinsko-zagorske županije.

Kako bismo i mi kao škola promicali osnovnu ideju programa - a to je potaknuti mlade na razmišljanje o sebi i svemu što ih okružuje - te da sa sviješću o životnim vrijednostima, svojim sposobnostima i mogućim postignućima odaberu najbolji put, pedagoginja škole gđa Vlatka Prpić, koja je ujedno i koordinatorica Školskog preventivnog programa, organizirala je provedbu projekta u našoj školi te smo se s veseljem i ove godine uključili u program.

Konkurirali smo s radovima na temu "Što me čini sretnim" u nekoliko kategorija i postigli zapažene rezultate na županijskoj razini.

Pod mentorstvom profesora likovne kulture gosp. Zvonka Šarčevića u kategoriji pojedinačni likovni rad (od 5. do 8. razreda) učenica 8.c razreda Valentina Varga osvojila je 1. mjesto, dok su Jana Kudelić, 5.c, i Lea Malec, 5.c, osvojile 3. mjesto u kategoriji likovni rad - grupno (od 5. do 8. razreda).

Učenica 7.b razreda Klara Nadine Parlaj, pod mentorstvom učiteljice hrvatskog jezika gđe Veronike Podobnik Stipanec, osvojila je 1. mjesto u kategoriji literarni rad - pjesma (od 5. do 8. razreda) te se svojom pjesmom "Što me čini sretnom" predstavila svim nazočnima na svečanoj  završnici u Krapini.

Čestitamo našim učenicama!

Vlatka Prpić, prof. pedagog

objavio: DENIS VINCEK   datum: 18. 6. 2013.