Postavljen epoksidni pod u učionici za tehnički

Već tradicionalno tijekom učeničkog zimskog odmora u OŠ Ante Kovačića obavljalo se mnoštvo različitih radova. Prema riječima ravnateljice gđe Rajne Borovčak, svake se godine temeljito, u skladu s financijskim mogućnostima, uređuje jedan prostor, a ove je godine na red došla učionica za tehničku kulturu.

Tu je pod potpuno bio dotrajao. Vinas-pločice bile su stare 40 godina, kao i taj dio školske zgrade, pa je tvrtka Parketmont iz Poznanovca postavila novi epoksidni pod. Riječ je o industrijskom podu koji se lako održava, izuzetne je čvrstoće i može podnijeti velika opterećenja, što je i potrebno zbog težine radnih stolova. Vrijednost obavljenih radova je 10.000 kuna, istaknula je ravnateljica gđa Rajna Borovčak. Pomoćno osoblje, koje održava školski prostor, vrlo je zadovoljno jer će sada moći lakše uređivati tu prostoriju. Nakon što je postavljen pod, kućni majstor gosp. Ivan Šaško uz pomoć podvornikâ okrečio je strop i zidove tako da učionica ušminkana dočekuje učenike.

Ostale fotografije radova (21) mogu se pogledati u fotogaleriji.

Denis Vincek, dipl. bibliotekar i dipl. novinar

objavio: DENIS VINCEK   datum: 14. 1. 2013.