Danas smo održali božićnu priredbu u našoj školi

Božić je ponovno s nama, i ove se godine došuljao u punoj raskoši. Za Božić sve je prepuno i tajanstvenosti, svjetlosti i sjaja. No, Božić se ne zaustavlja u očima; on uvijek prodire dublje - sve do srca. Zato, širom otvorimo srca jedni drugima, napunimo ih toplinom i ljubavlju! Učenici naše škole pokazali su danas na školskoj priredbi što njima predstavlja Božić.

Kroz program vodila nas je Jana Kudelić, a nastupili su školski zbor pod ravnanjem gđe Josipe Hopek i uz pratnju učenica Sandre Štahan i Valentine Varge, mali recitatori koje je uvježbala gđa Božena Škrlec, folklorne skupine mlađeg i višeg uzrasta s kojima radi gđa Anita Petanjek-Macan. Program su obogatili i dramska skupina razredne nastave koju vodi gđa Silvija Adanić, a "Run, run, Rudolph" bila je koreografija koju su izveli članovi plesne skupine koju je uvježbala gđa Željka Jakuš-Mejarec. Skladbe "Djetešce nam se rodilo" i "Zvončići" izvela je tamburaška skupina naše škole koju vodi gosp. Robert Mihovilić.

Uime naše ravnateljice gđe Rajne Borovčak učenicima, brižnim roditeljima - kojih se danas u sportskoj dvorani naše škole okupio velik broj - učenicima, vrijednim djelatnicima i posebno svim dragim gostima sretan Božić i novu 2013. godinu čestitala je Jana Kudelić.

Ostale fotografije (34) mogu se pogledati u fotogaleriji.

Denis Vincek, dipl. bibliotekar i dipl. novinar

objavio: DENIS VINCEK   datum: 21. 12. 2012.