Sudjelovali smo na svečanoj sjednici u povodu Dana Grada Zlatara

Sviranjem himne Republike Hrvatske učenici naše škole otvorili su svečanu sjednicu Gradskog vijeća u povodu Dana Grada Zlatara u subotu, 27. travnja. Svečanoj sjednici u zlatarskoj Gradskoj vijećnici prisustvovao je i predsjednik Republike Hrvatske Zoran Milanović. Tom su prigodom naše učenice, polaznice Školskog instrumentalnog ansambla, izvele nekoliko glazbenih točaka. Učenice 6.a razreda Julija Šaka (violina) i Leona Vujica (klarinet) u zajedničkom muziciranju s učenicom 6.b razreda Elenom Šrajbek (violončelo) odličnom izvedbom skladbi A. L. Webbera i R. Schumanna u nastavku sjednice dolično su i dostojanstveno predstavile našu školu. Po završetku sjednice, uz zajedničko fotografiranje, učenice su nakratko popričale s predsjednikom Milanovićem, koji ih je pohvalio i čestitao na izvedbi. (Matija Vučković)

Klikni na opširnije za nekoliko fotografija.

objavio: Nina Posarić   datum: 2. 5. 2024.