Izvješće sa sportskog natjecanja u futsalu 5. i 6. r.

15. travnja 2024. godine OŠ Ante Kovačića je sudjelovala na sportskom natjecanju iz futsala, na igralištu krapinske Osnovne škole „Ljudevit Gaj“. Uz našu ekipu ŠSK Sokol, u prvom kolu prvenstva petih i šestih razreda osnovnih škola Krapinsko – zagorske županije, sudjelovale su ekipe iz OŠ Klanjec i domaćin, OŠ „Ljudevit Gaj“ Krapina. Za našu ekipu nastupili su: Jurica Juranić, Lovro Čleković, Vito Labaš iz 6.a, Dominik Stažnik, Grigor Vuk, David Posarić iz 6.b te Denis Hanžek, Sani Hanžek, Rafael Kukec i David Smetiško iz 5.a razreda.

U prvoj utakmici izgubili smo od ekipe iz Klanjca rezultatom 0:7. U drugoj utakmici izgubili smo 0:3 od ekipe iz Krapine. Klanjec je pobijedio i Krapinu, te se plasirao u drugi krug natjecanja kao prvoplasirana ekipa skupine A. Ekipa Zlatara ispala je iz daljnjeg natjecanja, no kao uspomena nam ostaje lijepo iskustvo, sportska i korektna igra, te zanimljivo druženje u Krapini. (Stjepan Škrlec)

Klikni na opširnije za dvije fotografije.

objavio: Zvonimir Guć   datum: 18. 4. 2024.