Učenici produženog boravka sudjelovali u edukativnom programu „ Poštujte naše znakove“

U četvrtak, 21. ožujka učenici produženog boravka sudjelovali su u edukativno – preventivnoj akciji „Poštujte naše znakove“. Organizatori ove akcije su Ravnateljstvo policije, Policijska uprava krapinsko – zagorska i Osnovna škola Zlatar Bistrica. Program je bio smješten u sportskoj dvorani Osnovne škole Zlatar Bistrica. Učenici su na početku samog programa kroz interaktivne radionice od policijskog službenika naučili kako se sigurno kretati u prometu. Nakon toga uslijedio je edukativni mjuzikl „Đak veseljak i prometni znak“ u kojem su učenici ponovili i proširili svoje znanje o prometnim znakovima. Policajci su učenike razveselili prigodnim poklonima koji će učenicima omogućiti da budu vidljiviji i sigurniji u prometu. Na kraju programa učenici su stečeno znanje i sami mogli primijeniti na poligonu u vožnji električnih vozila „Jumicar“. Zahvaljujemo svima koji su nam omogućili ovo zanimljivo i zabavno iskustvo. (Kristina Sviben)

Klikni na opširnije za nekoliko fotografija.

objavio: Zvonimir Guć   datum: 22. 3. 2024.