Školsko natjecanje iz biologije

U srijedu, 24. siječnja, u našoj je školi održano školsko natjecanje iz biologije na kojem su sudjelovale učenice sedmih i osmih razreda. U kategoriji osmih razreda najbolji rezultat postigla je učenica 8.a razreda Ela Vlahek sa 75% riješenosti testa, a odmah iza nje su učenice 8.b razreda Lorena Kulfa i Ena Juriša. U kategoriji sedmih razreda natjecale su se učenice iz 7.a razreda Franka Bručić, Minja Domitran, Franka Kotolenko, Leonarda Piljak, Korina Škof i Elena Špoljar. Najbolji rezultat postigla je Minja Domitran, a odmah do nje su ostale učenice. Nadamo se da će neke od njih biti pozvane na županijsko natjecanje. Mentorica našim učenicama učiteljica je biologije Martina Kurečić Mijatović. Klikni na opširnije za jednu fotografiju. (Maja Burek)

objavio: Nina Posarić   datum: 25. 1. 2024.