Održano školsko natjecanje iz informatike

U petak, 19. siječnja, održano je školsko natjecanje iz informatike na kojemu je sudjelovalo petero naših učenika od 6. do 8. razreda. U kategoriji Digitalne kompetencije za 6. razred natjecala se Leona Vujica i ostvarila odličan rezultat skupivši 19,17 od mogućih 20 bodova (96%). U kategoriji Osnove informatike za učenike 7. razreda zahtjevne zadatke putem CARNET-ova sustava za natjecanje Moodle rješavala su trojica naših sedmaša: Fran Forko, Jan Ferišak i Martin Brčić. Najuspješniji među njima bio je Martin sa 57,37 bodova (71%), slijede ga Jan s 52 posto riješenosti testa i Fran s 47 posto. U kategoriji Osnove informatike za 8. razred natjecala se Ela Vlahek te je ostvarila 62 posto riješenosti testa. Mentorica naših natjecatelja učiteljica je informatike Nina Posarić. Klikni na opširnije za tri fotografije. (Nikolina Hršak)

objavio: Nina Posarić   datum: 21. 1. 2024.