Humanitarne akcije u došašću

Učenici naše škole uključili su se, kao i svakog došašća, u humanitarne akcije skupljanja pomoći za potrebite. Vodila nas je misao svete Majke Terezije da radimo male stvari s puno ljubavi.

S tom mišlju počeli smo ljubavlju naših srdaca osvjetljavati put do štalice u kojoj se rodio Spasitelj - Krist Gospodin za sve nas, a osobito one koji trebaju našu brigu i pomoć.  Skupili smo hranu i higijenske potrepštine u prigodne pakete koje smo uručili prije Božića našim sugrađanima u potrebi.

Također smo se uključili u akciju Hrvatskog Caritasa „Za 1000 Radosti“ koji nam je poslao prigodne narukvice „Na strani dobra“,  u kojoj smo prikupili i na račun Caritasa uplatili 350€. Od srca zahvaljujemo svima koji su svojim darom podržali naše akcije.

Klikni na opširnije za nekoliko fotografija. (vjeroučiteljice Ivana, Katarina i Anita)

objavio: Zvonimir Guć   datum: 5. 1. 2024.