Zlatarske Iskrice osvojile 3. mjesto na natječaju Jutarnjeg lista

Nakon prošlogodišnjeg prvog mjesta u objema kategorijama – tiskanom i digitalnom izdanju – ovogodišnje su Zlatarske iskrice na natječaju Jutarnjeg lista „Biramo najbolji školski list“ osvojile odlično treće mjesto u konkurenciji osnovnoškolskih listova. Peti je to put zaredom kako taj dnevnik nagrađuje najbolje školske listove, a naše su Iskrice u četiri navrata bile uvijek u vrhu. Rezultat je to kontinuiranog rada s učenicima na izradi školskog lista minulih desetak godina, za što najveće zasluge pripadaju našem nedavno preminulom knjižničaru Denisu Vinceku. Glavni urednik broja 62 bio je Ivano Štahan iz 8.b. Iskrice možete prelistati klikom na naslovnicu, a pod opširnije nalaze se poveznice na dva članka Jutarnjeg lista o nagrađenim školskim listovima. (Marijan Posarić)

Priloženi dokumenti:
Zlatarske_Iskrice_broj_62_tiskano_izdanje_PDF.pdf (11.28 MB)

objavio: Nina Posarić   datum: 10. 6. 2021.