Virtualni Dan škole

Danas, 6. lipnja, naša škola slavi Dan škole. Umjesto uobičajene svečane priredbe posvećene tome danu, i ove vas godine vodimo u virtualnu šetnju u kojoj ćete, barem djelomično, moći doživjeti zanimljive trenutke iz života i rada naše škole u nastavnoj godini koja je na izmaku. Klikom na opširnije krenite u virtualnu šetnju.

OBRAĆANJE RAVNATELJA ŠKOLE

Ravnateljevo pismo u povodu Dana škole možete pročitati ovdje.

_________________________________________________________________

Za uvod, kao što i priliči, želimo vam srdačnu dobrodošlicu pjesmom Dobro mi došel prijatel u izvedbi tamburaškog orkestra naše škole u aranžmanu i pod ravnanjem učitelja glazbene kulture Matije Vučkovića.

Djelić naših aktivnosti tijekom godine možete vidjeti krenete li u šetnju virtualnom galerijom. (Za pregled putem mobitela kliknite na poveznicu i mobilni uređaj okrenite vodoravno)

O svojoj školi krasnoslove i pjevaju učenici 3.a razreda sa svojom učiteljicom Silvijom Adanić.

Slijedi odlomak iz Hrvatskog prela Mije Majera u izvedbi naših tamburaša pod dirigentskom palicom učitelja Matije Vučkovića.

Mali kreativci iz 5.b razreda, uz mentorstvo učiteljica Maje Burek i Nine Posarić, pripremili su animacijsko-lutkarsku predstavu Sličnosti i razlike.

U e-Knjizi za ovu prigodu možete razgledati izbor učeničkih radova iz više predmeta.

Virtualni Dan škole završavamo skladbom Radostan seljak Roberta Schumanna.

Priloženi dokumenti:
Ravnateljevo_pismo_uz_Dan_skole_2021.pdf (213.08 KB)

objavio: Nina Posarić   datum: 6. 6. 2021.