Ivano Štahan pobjednik 51. natječaja "SUSRET RIJEČI BEDEKOVČINA 2020"

Povjerenstvo za kulturu Općine Bedekovčina objavilo je rezultate 51. natječaja "SUSRET RIJEČI BEDEKOVČINA 2020". Tročlano povjerenstvo u sastavu Ivan Herceg iz Krapine (predsjednik), pjesnik, prozaik i urednik, prof. hrvatskog jezika i književnosti, te članovi: Marko Gregur, pjesnik, prozaik i urednik iz Koprivnice, i Vesna Košutić, prof. hrvatskog jezika i južnoslavenskih filologija iz Požege, radove je ocjenjivalo pod zaporkama. Povjerenstvo je posebno istaknulo rad Ivana Štahana iz 8.b, ocijenilo ga izuzetno uspješnim te je Ivano svojim "Pismom Luciji", maštovitim literarnim radom nastalim dijelom na temelju istinitoga događaja, osvojio prvo mjesto u kategoriji osnovnih škola. Ivanov je mentor stručni suradnik knjižničar Denis Vincek, a učeniku su u Zlatar prošli tjedan stigle diploma i vrijedna knjiga. Klikni na opširnije za dvije fotografije. (Denis Vincek)

objavio: DENIS VINCEK   datum: 11. 3. 2021.