Učenici 4.a danas snimali radioigru za djecu

Učenici 4.a razreda Martin Brčić, Noa Emanuel Dominić, Fran Forko, Josip Stužić i Erik Vidović prošla su dva mjeseca uvježbavali svoje uloge za radioigru za djecu koju su dramatizirali za radio sa svojom učiteljicom Ankicom Krajnik. Danas su snimili radioigru - i to dio u školskoj knjižnici koja je za potrebe radioigre poslužila kao kraljevski dvorac, a dio u prirodi nedaleko od Zlatara gdje je jedan vinograd poslužio kao park u kojemu raste ljekovita jabuka. Slijedi montiranje desetominutne radioigre. što će učenici, online, tijekom zimskog odmora raditi s voditeljem Multimedijske skupine Denisom Vincekom i Ivanom Štahanom iz 8.b putem jedne od komunijacijskih platformi. S obzirom na epidemiološke mjere i činjenicu da je učenike trebalo dovesti u školu te nakon snimanja u školi prevesti na drugu lokaciju - vinograd, a potom i doći po njih, spremno su uskočili mama Sonja, brat Jan Stjepan, mama Davorka, tata Milan i tata Velimir. Klikni na opširnije za dvije fotografije. (Denis Vincek)

objavio: DENIS VINCEK   datum: 19. 12. 2020.