Obilježili smo Dane Erasmusa

Broj 1 (prosinac 2018.) Broj 2 (lipanj 2019.) Broj 3 (prosinac 2019.)

U sklopu Međuškolskog partnerstva The media. What next?, koje provodimo s partnerskim školama iz Poljske, Litve, Češke i Slovačke, u našoj su školi obilježeni Dani Erasmusa. Kako su okosnica spomenutoga projekta mediji, učenici su s projektnim koordinatorom Denisom Vincekom proučavali platformu Issuu koja je prigodna za objavljivanje publikacija na mreži. Stekavši primjerene kompetencije, sva tri broja lista Mi i mediji, koji je nastao u sklopu lokalnih aktivnosti u projektu, pripremljena su za objavljivanje na platformi Issuu i na njoj su objavljena. Pojedini broj možete prelistati kliknete li na fotografiju. Iskoristili smo besplatnu opciju platforme Issuu, pa stoga ne odgovaramo za oglase koji se pojavljuju. (Denis Vincek)

objavio: DENIS VINCEK   datum: 20. 10. 2020.