Popisi udžbenika i radnih bilježnica za školsku godinu 2019./2020.

Poštovani roditelji,

popisi udžbenika, "starih" i novih, kao i radnih bilježnica za sljedeću školsku godinu nalaze se u privitcima pod opširnije. Molimo da bez prijeke potrebe ne zovete u školu jer su sve relevantne informacije sada objavljene na našim mrežnim stranicama, kao i na ulazu u školu. U tijeku je proces nabave za koji je škola pripremila sve što je bilo potrebno. Na dobavljačima je sada da robu isporuče u ugovorenom roku. Riječ je o velikom poslu, stoga molimo za razumijevanje. Svi udžbenici i radne bilježnice, kao što je već prethodno navedeno, dočekat će učenike prvoga radnog dana u školi. Bude li tada kakvih problema, ili potrebe za dodatnom nabavkom, škola će se pobrinuti za to i kupiti ono što nedostaje.

ravnatelj Marijan Posarić

objavio: Nina Posarić   datum: 30. 7. 2019.