Naš tamburaški trojac uspješan na regionalnom natjecanju

Učenici naše škole Mihael Požgaj (6.a), Vid Adanić (7.a) i Karlo Adanić (8.a) sudjelovali su 1. ožujka u Požegi na regionalnom natjecanju u sklopu 57. hrvatskog natjecanja učenika i studenata glazbe i plesa u organizaciji Hrvatskoga društva glazbenih i plesnih pedagoga. Mihael Požgaj osvojio je u kategoriji trećih i četvrtih razreda glazbene škole 1. nagradu i svojim je prekrasnim sviranjem izborio odlazak na državno natjecanje koje će se održati 1. travnja  na Glazbenoj akademiji u Zagrebu. Vid Adanić i Karlo Adanić u kategoriji su petih i šestih razreda glazbene škole osvojili 2. nagradu. Sva trojica učenici su Osnovne glazbene škole u Mariji Bistrici. Za njihove je uspjehe na natjecanjima najviše zaslužan njihov mentor profesor Ivan Šarkanj i voditeljica komornog orkestra profesorica Tatijana Lenart. Klikni na opširnije za dvije fotografije. (Silvija Adanić)

objavio: Nina Posarić   datum: 6. 3. 2019.

Za sigurniji internet