preskoči na sadržaj

Login
Korisnik:
Lozinka:
Informacije
 
 
TERMINI INFORMACIJA
(Šk. god. 2017./18.)
 
RAZRED
RAZREDNIK
 
PREDMET
DAN
SAT
1.a
Ankica Krajnik
RN
UTORAK
 
 
ČETVRTAK
10:45 - 11:30
16:50 - 17:35
1.b
Marina Sviben
RN
SRIJEDA 
 
PETAK
11:35 - 12:20
14:05 - 14:50
2.a
Vesna Ceboci
RN
PONEDJELJAK
 

SRIJEDA
 

08:50 - 09:35

16:50 - 17:35     

2.b
Anita Petanjek-Macan
RN

PONEDJELJAK

UTORAK

 

08:50 - 09:35
 
17:30 - 18:15
3.a
Blanka Sviben
RN

ČETVRTAK

UTORAK

10:45 - 11:30

15:10 - 15:55

3.b
Svjetlana Mezak
RN
UTORAK
 
 
SRIJEDA
 

11:35 - 12:20

16:50 - 17:35

4.a
Silvija Adanić
RN
PONEDJELJAK
 
PETAK

10:45 - 11:30

17:35 - 18:20

4.b

Božena Škrlec

(ZAMJENA VALENTINA LABAŠ)

 

RN

PONEDJELJAK
 
PONEDJELJAK
 

10:45 - 11:30

16:50 - 17:35

5.a

Nataša
Sovec

Povijest
SRIJEDA
12:25 - 13:10
5.b
Nina 
Posarić
Informatika

ČETVRTAK

 

SVAKI PRVI PONEDJELJAK U MJESECU

10:45 - 11:30

 

17:00 - 17:45

6.a
Stjepan Škrlec Tjelesna i zdravstvena kultura

 PONEDJELJAK

10:45 - 11:30
6.b
Ivana Lisak
 
Katolički vjeornauk

ČETVRTAK

SVAKI PRVI ČETVRTAK U MJESECU

08:50 - 09:35
 
17:00 - 17:45
7.a
Kristina
Fruk
Geografija
PONEDJELJAK
 
SVAKI PRVI PONEDJELJAK U MJESECU

10:45 - 11:30

17:00 - 17:45

7.b

Nevenka
ŠušljeK

Hrvatski jezik

PONEDJELJAK

09:55 - 10:40
 
8.a

Veronika Podobnik

Hrvatskki jezik

PETAK
11:35 - 12:20
8.b
Anita
Martinić (ZAMJENA NATALIJA MARTINEK)


 
Katolički vjeronauk
SRIJEDA
11:35 - 12:20
 
 
 
UČITELJ
PREDMET
DAN
SAT
Biserka Horvat
Glazbena kultura
 
 
Tihana Hudi Matematika UTORAK 11:45 - 12:30
Anita Juračić-Perhoč Njemački jezik

SRIJEDA

10:45 - 11:30

Andrija Kiseljak Njemački jezik

UTORAK

ZADNJA SRIJEDA U MJESECU UZ NAJAVU

09:55 - 10:40

 

17:00 - 18:00

Martina Kurečić-Mijatović

(ZAMJENA IVANA ZRINŠČAK)

Priroda, Biologija
UTORAK
12:25 - 13:10
Martina Kušer
(ZAMJENA SNJEŽANA ZAGOREC)
Kemija
PETAK
09:55 - 10:40
Mirela Lebić Popov Fizika PONEDJELJAK 10:40 - 11:25
Nikolina Novosel Matematika PETAK 09:55 - 10:40
Irena Petrovečki
Engleski jezik
UTORAK

09:55 - 10:40

 

Zvonko Šarčević
Likovna kultura
PETAK
 
11:30 - 12:20
mr. sc. Tanja Tomica
Engleski jezik
ČETVRTAK 10:45 - 11:30
Ankica Ž. Zaić
Tehnička kultura
SRIJEDA
PONEDJELJAK
09:55 - 10:40
16:50 - 17:35
 
 
 
PŠ Martinščina
 
 
TERMINI INFORMACIJA
(Šk. god. 2017./18.)
 
Svi razredi
1. i 3.
 
2. i 4. 
Učiteljice:
Ljiljana Mutak
 
Valentina Lebić Naumovski
RN
 
 
RN

 

 obje učiteljice:
 
ČETVRTAK
 
 
 
11:35 - 12:20
 

 

 
PŠ Donja Batina
 
 
TERMINI INFORMACIJA
(Šk. god. 2017./18.)
 
RAZRED
RAZREDNIK
 
PREDMET
DAN
SAT
 

2. i 4

Djurdja Kostanjevečki
RN

 ČETVRTAK

08:00 - 08:45

 

1. i 3.  
Ana Marija Korpar
RN
ČETVRTAK
11:35 - 12:20

 




 


Zlatarske Iskrice

Jelovnik


Nova anketa
Za što se najviše koristiš pametnim telefonom (mobitelom)?









Podrška darovitima


Tražilica



Poveznice
Zlatar na međumrežju


Blagdani i pravopis


Korisni likovi





preskoči na navigaciju