preskoči na sadržaj

Login
Korisnik:
Lozinka:
Popis prijavljenih škola u školskoj godini 2017./18.
1. Osnovna škola Ante Kovačića, Zlatar (Krapinsko-zagorska županija), knjižničar: Denis Vincek
2. Osnovna škola Antuna Mihanovića Petrovsko (Krapinsko-zagorska županija), knjižničarka: Jasenka Marmilić
3. Osnovna škola Side Košutić Radoboj (Krapinsko-zagorska županija), knjižničarka: Jasenka Marmilić
4. Osnovna škola Donja Dubrava (Međimurska županija), knjižničarka: Suzana Karloci-Kvakan
5. Osnovna škola Ivana Gorana Kovačića Staro Petrovo Selo (Brodsko-posavska županija), knjižničarka: Snježana Jureković
6. Osnovna škola Marije Jurić Zagorke (Grad Zagreb), knjižničarka: Ana Brčić Bauer
7. Osnovna škola Oroslavje (Krapinsko-zagorska županija), knjižničarka: Valentina Mokrovčak
8. Osnovna škola Orehovica, Područna škola Podbrest (Međimurska županija), knjižničarka: Ivana Čurila (kontakt: učliteljica Senija Zadravec-Kermek)
9. Osnovna škola Iver Sesvete (Grad Zagreb), knjižničarka: Tina Radovanović
10. Osnovna škola Budaševo - Topolovac - Gušće (Sisačko-moslavačka županija), knjižničarka: Mirjana Čubaković
11. Osnovna škola Tituša Brezovačkog (Grad Zagreb), knjižničarka: Snježana Vasić
12. Osnovna škola Antuna Gustava Matoša Čačinci (Virovotičko-podravska županija), knjižničarka: Marija Blažević (knjiznica.osagmcacinci@gmail.com)
13. Osnovna škola Đure Deželića Ivanić-Grad (Zagrebačka županija), knjižničarka; Kristina Prilika
14. Katolička osnovna škola Svete Uršule Varaždin (Varaždinska županija), knjižničarka: Viktorija Erjavec
15. Osnovna škola Ivana Zajca Rijeka (Primorsko.goranska županija), knjižničarka: Koraljka Mahulja-Pejčić
16. Osnovna škola Siniše Glavaševića (Vukovarsko-srijemska županija), knjižničarla: Biljana Krnjajić
17. Osnovna škola Belec (Krapinsko-zagorska županija), knjižničarka: Irena Buđa
18. Osnovna škola Mače (Krapinsko-zagorska županija), knjižničarka: Irena Buđa
19.Osnovna škola Ivanovec, Čakovec (Međimurska županija), knjižničarka: Tanja Radiković
20. Osnovna škola Čazma (Bjelovarsko-bilogorska županija), knjižničar: Miljenko Kovačić
21. Osnovna škola Eugena Kvaternika Velika Gorica (Zagrebačka županija), knjižničarka: Davorka Facko Vnučec
22. Osnovna škola "Antun i Stjepan Radić" Gunja (Vukovarsko-srijemska županija), knjižničarka: Anita Tufekčić
23. Osnovna škola Ante Starčevića Rešetari (Brodsko-posavska županija), knjižničarka: Daniela Gubić
24. Osnovna škola "Ljudevit Gaj" Lužani (Brodsko-posavska županija), knjižničarka: Marina Đukić
25. Osnovna škola Augusta Šenoe Gundinci (Brodsko-posavska županija), knjižničarka: Marina Đukić
26. Osnovna škola Trnsko Zagreb (Grad Zagreb), knjižničarka: Svjetlana Devčić
27. Osnovna škola Jurja Barakovića Ražanac (Zadarska županija), knjižničarka: Danijela Petani
28. Osnovna škola Zapruđe  (Grad Zagreb); knjižničarka DIjana Čupić
29. Osnovna škola Netretić (Karlobačka županija), knjižničarka: Branka Starčević
30. Osnovna škola Barilović (Karlovačka županija), knjižničarka: Branka Starčević
31. Osnovna škola Srdoči Rijeka (Primorsko.goranska županija); knjižničarka Nensi Čargonja Košuta
32. Osnovna škola Sveti Martin na Muri (Međimurska županija); knjižničarka Ana Špoljarić
33. Osnovna škola Selnica (Međimurska županija); knjižničarka Ana Špoljarić
34. Osnovna škola Eugena Kvaternika Rakovica (Karlovačka županija); knjižničarka Maja Knežević Djak
35. Osnovna škola Plaški (Karlovačka županija); knjižničarka Maja Knežević Djak
36. Osnovna škola kralja Tomislava (Grad Zagreb); knjižničarka Ivana Dominko
 

stanje (prema redoslijedu prijave) na dan 21. rujna 2017.

 
 


Zlatarske Iskrice

Jelovnik


Nova anketa
Za što se najviše koristiš pametnim telefonom (mobitelom)?









Podrška darovitima


Tražilica



Poveznice
Zlatar na međumrežju


Blagdani i pravopis


Korisni likovi





preskoči na navigaciju