preskoči na sadržaj

Login
Korisnik:
Lozinka:
Popis prijavljenih škola u šk. god. 2019./20.
1. Osnovna škola Voštarnica-Zadar (Zadarska županija), knjižničarka: Danijela Petani
2. Osnovna škola Sesvetski Kraljevec (Grad Zagreb); Anita Damjanović
3. Osnovna škola Eugena Kvaternika, Velika Gorica (Zagrebačka županija); knjižničarka: Davorka Facko Vnučec
4. Osnovna škola Ante Kovačića, Marija Gorica (Zagrebačka županija); knjižničarka: Maja Kralj
5. Osnovna škola Pavla Štoosa, Kraljevec na Sutli (Krapinsko-zagorska županija); knjižničarka: Maja Kralj
6. Osnovna škola Belica (Međimurska županija); knjižničarka: Bojana Grgić
7. Osnovna škola "Srdoči", Rijeka (Primorsko-goranska županija); knjižničarka: Nensi Čargonja Košuta
8. Osnovna škola Martijanec (Varaždinska županija); knjižničarka: Ljiljana Šarec
9. Osnovna škola Side Košutić Radoboj (Krapinsko-zagorska županija); knjižničarka: Jasenka Marmilić
10. Osnovna škola Siniše Glavaševića (Vukovarsko-srijemska županija); knjižničarka: Biljana Krnjajić
11. Osnovna škola "Antun i Stjepan Radić" Gunja (Vukovarsko-srijemska županija); knjižničarka: dr. sc. Anita Tufekčić
12. Osnovna škola Fran Franković, Rijeka (Primorsko-goranska županija); Ivona Trtanj
13. Osnovna škola Ivana Zajca Rijeka (Primorsko-goranska županija); knjižničarka: Koraljka Mahulja-Pejčić
14. Osnovna škola Dragutina Domjanića, Sveti Ivan Zelina (Zagrebačka županija); knjižničarka: Maja Hunjadi Barišić (kontakt: knjiznica.ddomjanica.zelina@gmail.com)
15. Osnovna škola Veliko Trojstvo (Bjelovarsko-bilogorska županija); knjižničarka: Vivijana Krmpotić
16. Osnovna škola Čazma (Bjelovarsko-bilogorska županija), knjižničar: Miljenko Kovačić
17. Osnovna škola Podmurvice Rijeka (Primorsko-goranska županija); knjižničarka: Alida Devčić-Crnić
18. Osnovna škola Trnsko Zagreb (Grad Zagreb); knjižničarka: Svjetlana Devčić
19. Osnovna škola Budaševo - Topolovac - Gušće (Sisačko-moslavačka županija); knjižničarka: Mirjana Čubaković
20. Osnovna škola Ivana Gorana Kovačića Vrbovsko. PŠ Veliki Jadrč (Primorsko-goranska županija); knjižničarka: Viktorija Samsa
21. PŠ I. G. Kovačića Severin na Kupi (Primorsko-goranska županija); knjižničarka: Viktorija Samsa
22. II. Osnovna škola Vrbovec (Zagrebačka županija); knjižničarka: Ljiljana Škrinjar
23. Osnovna škola Veliko Trgovišće (Krapinsko-zagorska županija); knjižničarka: Vlatka Habulin
24. Osnovna škola Ivana Gorana Kovačića Vrbovsko. PŠ Moravice (Primorsko-goranska županija); knjižničarka: Ivana Ćurić
25. Osnovna škola "Ivan Goran Kovačić" Velika (Požeško-slavonska županija); knjižničarka: Ana Marinić
26. Osnovna škola "Vladimir Nazor" Pisarovina (Zagrebačka županija); knjižničarka: Blanka Špeglić
27. Osnovna škola Antuna Gustava Matoša Čačinci (Virovitičko-podravska županija); knjižničarka: Marija Blažević (knjiznica.osagmcacinci@gmail.com)
28. Osnovna škola Netretić (Karlovačka županija); knjižničarka: Branka Starčević
29. Osnovna škola Lučko (Grad Zagreb); knjižničarka: Sandra Škarpa
30. Osnovna škola Sveti Martin na Muri (Međimurska županija); knjižničarka: Renata Golenko
31. Osnovna škola Štrigova (Međimurska županija); knjižničarka: Renata Golenko
32. Osnovna škola Otok (Grad Zagreb); knjižničarka: Martina Piršljin
33. Osnovna škola Alojzija Stepinca (Grad Zagreb); knjižničarka: Marija Ćavar Sopta (kontakt: knjiznica.stepinac@gmail.com)
34. Osnovna škola Iver Sesvete (Grad Zagreb), knjižničarka: Tina Radovanović
35. Osnovna škola Rugvica (Zagrebačka županija); knjižničarka: Julijana Mihaliček (kontakt: učiteljica Danijela Klajn)
36. Osnovna škola braće Radić, Zagreb (Grad Zagreb); knjižničarka: Ružica Rebrović-Habek
37. Osnovna škola Ante Kovačića, Zlatar (Krapinsko-zagorska županija); knjižničar: Denis Vincek
38. Osnovna škola Marija Bistrica (Krapinsko-zagorska županija); knjižničarka: dr. sc. Jasna Milički
39. Osnovna škola Augusta Šenoe, Gundinci (Brodsko-posavska županija); knjižničarka: Katica Kokanović
40. Osnovna škola "Ljudevit Gaj" Lužani (Brodsko-posavska županija); knjižničarka: Marina Đukić (kontakt: knjiznicarkamarina@gmail.com)
41. OŠ braće Radića Pakrac (Požeško-slavonska županija), knjižničarka: Anita Pavlečić (kontakt: apavlecic@gmail.com)
42. Osnovna škola "Bila", Vitez (Središnja Bosna, Bosna i Hercegovina); knjižničarka: Mirjana Čolić (kontakt: mirjanacolic2000@yahoo.com)
43. Osnovna škola Mače (Krapinsko-zagorska županija); knjižničarka: Irena Buđa
44. Osnovna škola Rude (Zagrebačka županija); knjižničar: Mislav Čaljkušić
45. Osnovna škola Vugrovec - Kašina, matična škola Kašina (Zagrebačka županija); knjižničarka: Katarina Jukić
46. Osnovna škola Vugrovec - Kašina, Područna škola Vugrovec (Zagrebačka županija); knjižničarka: Ana Novotny (kontakt: novotna@windowslive.com)
 
 


Zlatarske Iskrice

Erasmus+


Jelovnik


micro:bit


Društvene mreže
Na kojoj društvenoj mreži provodiš najviše vremena?









Za sigurniji internet


I mi sudjelujemo

Međunarodno natjecanje iz informatike i računalnog razmišljanja


Podrška darovitima


Tražilica



Poveznice
Zlatar na međumrežju


Blagdani i pravopis


Korisni likovi


Projekt ZALOGAJČEK 2





preskoči na navigaciju