Učenici prvih razreda područnih škola prvi put u školskoj knjižnici

Učenici prvih razreda Područne škole Martinščine i Područne škole Donje Batine sa svojim učiteljicama, gđom Đurđom Kostanjevečki i gđom Valentinom Lebić Naumovski, posjetili su danas školsku knjižnicu u matičnoj školi.

Mali knjižničari, koje su uvježbali gđa Irena Petrovečki i gosp. Denis Vincek, izveli su učenicima predstavu "Od korice do police" i učenici su nakon toga u razgovoru s knjižničarom sami zaključili što se u knjižnici smije raditi, a što ne smije. Školski knjižničar gosp. Denis Vincek učenicima je podijelio članske iskaznice. Prvašići su prvi put samostalno posudili knjige, a kad ih pročitaju, donijet će ih svojim učiteljicama. Ravnateljica škole gđa Rajna Borovčak učenike je na kraju posjeta matičnoj školi počastila bombonima i sokom.

objavio: DENIS VINCEK   datum: 27. 11. 2012.