U sklopu Dječjeg tjedna obilježili smo 15 godina Hrabrog telefona

U ponedjeljak, 1. listopada, održane su u sklopu Dječjeg tjedna - a u povodu 15 godina obilježavanja Hrabrog telefona - radionice o temi "Ja i moje potrebe". Radionice je vodila školska psihologinja gđa Katarina Biondić, a sudjelovali su učenici 5.b i 5.c razreda.

Radovi djece bit će predstavljeni na velikom poster-platnu koji će objediniti sve radove iz cijele Hrvatske na proslavi 15. rođendana Hrabrog telefona. Služit će kao podsjetnik i usmjerenje za dalji rad Hrabrom telefonu.

Obilježavanjem 15 godina rada udruga Hrabri telefon želi unaprijediti komunikacijske kanale s djecom i odraslim građanima te saznati informacije o dječjim potrebama koje će se koristiti u kreiranju budućih programa i akcija. Izgradnja sigurnog i brižnog društva, u kojemu svako dijete ima pravo na primjereno djetinjstvo i odrastanje, prioritet je svake odgovorne zajednice.  Uključivanjem u akciju i provedbom radionice i naša je škola pridonijela razvitku kvalitetnijeg sustava zaštite djece.

objavio: DENIS VINCEK   datum: 2. 10. 2012.