Novih sedmero učenika u Školskoj prometnoj jedinici

Ove školske godine prijavilo se sedmero učenika sedmih razreda u Školsku prometnu jedinicu. Nakon što su roditelji potpisali suglasnost, u školu je 25. rujna stigao policajac iz policijske postaje u Zlatar Bistrici gosp. Tomislav Zajec, kako bi održao predavanje i uvježbao učenike za dežurstvo pred školom u vrijeme dolaska autobusa koji prevoze učenike.

Na vrlo uspješnom predavanju sudjelovao je i voditelj aktivnosti gosp. Predrag Ceboci. Na početku je sve prisutne pozdravila ravnateljica škole gđa Rajna Borovčak i poželjela svima puno uspjeha u radu. Učenici će za dva tjedna dobiti iskaznice i tada će se uključiti u rad ŠPJ-a s učenicima osmih razreda. Podsjetimo, Školska prometna jedinica Osnovne škole Ante Kovačića Zlatar jedina je aktivna prometna jedinica u Krapinsko-zagorskoj županiji.

Pripremio Predrag Ceboci

objavio: DENIS VINCEK   datum: 27. 9. 2012.