U ponedjeljak obilježavamo Hrvatski olimpijski dan

Osnovna škola Ante Kovačića Zlatar u ponedjeljak obilježava Hrvatski olimpijski dan. Učenici će od 11,35 do 12,20 sati biti u šetnji gradom, a po povratku u školu oblikovat će na školskom igralištu kružnicu. Predstavnici učenika od 5. do 8. razreda pustit će u zrak bijele balone s olimpijskih krugova naslikanih na igralištu.

Od 12,25 do 13,10 sati učenici će u školi sudjelovati u likovnim i literarnim radionicama na temu sporta i olimpijskih igara. Učenici i učitelji naše škole odjenut će bijele majice kao simbol mira, prijateljstva i sporta. Voditelj aktivnosti je Stjepan Škrlec, prof. Ako bude loše vrijeme, održat će se samo radionice. Sedmi i osmi sat nastava se održava po redovitom rasporedu.

objavio: DENIS VINCEK   datum: 7. 9. 2012.