Ravnateljica primila folkloraše i tamburaše

Naša ravnateljica gđa Rajna Borovčak primila je u četvrtak, 10. svibnja, u povodu uspješnog rada, učenike koji su u folklornoj skupini i tamburaškom orkestru naše škole. U folklornoj je skupini 27 učenika – iz 1.a, 2.a, 2.b, 3.b, 4.a i 4.b razreda. Folkloraši su osnovani školske godine 2008./09.

Njihova stručna voditeljica gđa Anita Petanjek-Macan ponosna je na nastupe, a u ovoj školskoj godini bilo ih je dosad čak osam. Gđa ravnateljica pohvalila je učenike i njihovu mentoricu te djecu počastila bombonima i sokovima.

Potom se susrela sa školskim tamburašima i njihovim mentorom gosp. Robertom Mihovilićem. Tamburaši su se prvi put okupili u listopadu ove školske godine i dosad su nastupili dvaput. U skupini je 23 učenika. Gđa ravnateljica izrazila je zadovoljstvo njihovim brzim napretkom, pohvalila je učenike i njihova stručnog voditelja i također ih ponudila bombonima i sokovima.

objavio: DENIS VINCEK   datum: 15. 5. 2012.