Kreativnim i maštovitim radionicama svi razredi naše škole obilježili Dan Europe

Naša je škola obilježila jučer Dan Europe. Od 8 sati vrijedne ruke naših učenika i učitelja počele su raditi. Tu se moglo vidjeti svega. Bilo je tu rezuckanja, crtanja, bojanja… Učenici su se sa svojim učiteljima marljivo pripremali za dolazak gostiju i njihovo "putovanje Europom" - u našoj školi.

Naravno, naše su vrijedne ruke našle vremena i za šalu. U radionicama su sudjelovali učenici od 5. do 8. razreda. Svaka radionica bila je kreativna, maštovita, posebna - svaka na svoj način. Neki su se razredi čak dogovorili pa su došli u školu odjeveni u one boje kakva je zastava države koju su predstavljali.

Poslije radionica svi su krenuli u obilazak. E, tu je bilo stvarno svega. Od puštanja glazbe do dečkiju koji su nosili suknje. U obilazak nisu samo krenuli učitelji i učenici. Škola se pobrinula za sve Zlatarščane pa je poslala i pozivnice te javnost o svemu obavijestila putem medija. Naši dragi sugrađani, majke, očevi, bake i djedovi, brojna poznata lica iz kulturnog i javnog života našega grada uz osmijeh su prihvatili poziv i "proputovali Europom". Na licima gostiju vidjelo se zadovoljstvo.

Ostale fotografije mogu se pogledati u fotogaleriji.

Nikolina Kurečić i Valerija Rogina,
članice Novinarske skupine naše škole

objavio: DENIS VINCEK   datum: 10. 5. 2012.