Putujemo Europom

OŠ Ante Kovačića Zlatar bit će u srijedu, 9. svibnja, od 11 do 12 sati otvorena za posjetitelje koji će moći "prošetati" našom malom Europom. U sklopu obilježavanja europskog tjedna održat će se prigodna izložba i prezentacije učeničkih radionica pod nazivom "Putujemo Europom".

Pripreme za "šetnju" u punom su jeku – prikupljaju se materijali sa svih strana, osmišljavaju se sadržaji, hodnici su već okupani u bojama EU...

Osim veleposlanstava Njemačke, Češke, Danske, Velike Britanije, materijalima su nas razveselila još i veleposlanstva Poljske, Italije, Austrije, Francuske i Nizozemske.

Hvala svima još jedanput na darovanim materijalima koje ćemo iskoristiti da naša "mala Europa" zablista punim sjajem.

Poštovani roditelji, bake i djedovi, svi prijatelji naše škole! Pozivamo vas da nam se pridružite u srijedu od 11 do 12 sati da zajedno "putujemo Europom".  Radujemo se vašem dolasku!

Pripremila:
Vlatka Prpić, prof.

objavio: DENIS VINCEK   datum: 8. 5. 2012.