Uspjeh naše Školske prometne jedinice

Naša Školska prometna jedinica vodi već dugo "bitku" s nesavjesnim vozačima koji parkiraju svoja vozila na mjestu koje je predviđeno isključivo za zaustavljanje školskog autobusa. Stoga su odlučili, uz dopuštenje naše ravnateljice gđe Rajne Borovčak i Grada Zlatara, postaviti prometni znak.

Grad Zlatar darovao je cijev i pribor za postavljanje znaka, a radove su obavili naši vrijedni domari, gosp. Josip Pavlinić i gosp. Ivan Šaško.  Znak je donacijom uspio pribaviti voditelj ŠPJ-a gosp. Predrag Ceboci.

Pod brisačima vozila parkiranih na zabranjenom prostoru ostavlja se poruka Grada Zlatara o prometnom prekršaju, a registarske oznake vozila koja to čine učestalo prijavljuju se našem gradskom područnom policajcu.

Školska prometna jedinica nada se od svega srca da se nesavjesni vozači neće više zaustavljati na mjestu zabranjenog parkiranja.

Voditelj ŠPJ-a:
Predrag Ceboci

objavio: DENIS VINCEK   datum: 25. 4. 2012.