Postavljanje novih podova

Završen je iskop starog drvenog poda i pjeskovite podloge te betoniranje novog poda u dječjoj blagovaonici u Područnoj školi Donja Batina. Naime, sav potreban materijal donirao je direktor Preventa, gosp. Toni Bajzek, dok su radovi izvedeni uz velikodušnu pomoć roditelja i mještana Donje Batine...

Započeo je iskop i betoniranje rubnika za postavljanje ograde na južnoj strani Osnovne škole Ante Kovačića.

Tijekom ovog tjedna započinju i radovi na kompletnoj promjeni poda u dvorani za TZK u OŠ Ante Kovačića. Postavit će se moderni sportski pod od vibrirajuće podloge i hrastovog parketa. Sportski je pod najvažniji tehnički segment dvorane za TZK jer doprinosi kvaliteti nastave tjelesnog te istodobno sprječava ozljede učenika. Radove izvodi Gamabon d.o.o., Zagreb. Završetak radova se planira sa 20.08.2009.

objavio: Natalija Raić   datum: 2. 7. 2009.