Obavljena primopredaja radova na zgradi naše škole

Danas je obavljena primopredaja radova na zgradi Osnovne škole Ante Kovačića Zlatar koji su izvedeni u sklopu projekta "Primjena mjera energetske učinkovitosti u školama Krapinsko-zagorske županije". Riječ je o sanaciji ravnih i kosih krovova, izolaciji potkrovlja i izvedbi toplinske fasade.

Ukupna je vrijednost radova s PDV-om 1,178.901,50 kuna, a novac je osigurala Zagorska razvojna agencija. Na primopredaji radova bili su uz ravnateljicu škole, gđu Rajnu Borovčak, i školskog domara, gosp. Ivana Šaška, gđa Karolina Barilar, zamjenica direktorice ZARE, gosp. Branko Klasić, predstavnik Krapinsko-zagorske županije kao osnivača škole, glavni nadzorni inženjer gosp. Ivan Jambreković sa zamjenicom i predstavnik tvrtke "Mešić-com" koja je izvodila radove.

objavio: DENIS VINCEK   datum: 29. 12. 2011.