Svečani prijam za sudionike "Veselih zamki"

U srijedu, 23. studenoga, upriličen je u školskoj knjižnici prijam za sudionike Nacionalnoga kviza za poticanje čitanja "Vesele zamke". Ravnateljica naše škole, gđa Rajna Borovčak, čestitala je svim natjecateljima i pozvala ih da što više čitaju. U knjigama će, istaknula je gđa ravnateljica, naći mnogo toga lijepoga i tako obogatiti svoje znanje i osjećaje.

Potom je gđa ravnateljica uručila učenicima iz 4.a priznanja za uspješno sudjelovanje na kvizu, a Loreni Mojčec predala je diplomu za osvojeno prvo mjesto na školskoj razini kviza i nagradu – vrijednu knjigu koju je napisao zlatarski književnik gosp. Stanko Majdak te album za fotografije s razvijenim fotografijama s ovogodišnjega Sajma knjiga Interlibera, koji je naša pobjednica Lorena posjetila 10. studenoga sa školskim knjižničarem.

Gđa ravnateljica razgovarala je s četvrtašima o njihovim čitalačkim navikama.
Učenike je na kraju nadarila bombonima i sokovima.

Diplomu je osvojila Lorena Mojčec, 4.a.

Učenici iz 4.a koji su osvojili priznanja:
Karlo Škof
Filip Cvetko
Jana Kudelić
Magdalena Krsnik
Klaudija Hubak
Ana Lara Burnać
Lea Malec
Dorotea Strelar
Viktorija Adanić

U poslijepodnevnoj smjeni održana je svečanost za učenike 4.b koji su sudjelovali u kvizu "Vesele zamke". Kvizaše je u školskoj knjižnici uime naše ravnateljice, gđe Rajne Borovčak, primila zamjenica ravnateljice, gđa Jadranka Fuček.
Nakon kratkog razgovora u kojemu su se zajedno prisjetili pjesnika Grigora Viteza, kojemu je ovogodišnji Nacionalni kviz za poticanje čitanja bio posvećen, gđa Jadranka Fuček učenicima je podijelila priznanja, a potom su se počastili darom koji je pripremila naša ravnateljica: sokovima i bombonima.

Učenici iz 4.b koji su osvojili priznanja:
Domagoj Kovačević
Ivan Plancutić
Goran Brlić
Patrik Petric
Lucija Katić
Anera Fijačko
Borna Mezak
Helena Hoić
Ivona Habuš

Ostale fotografije sa svečanoga prijma mogu se pogledati u fotogaleriji.

objavio: DENIS VINCEK   datum: 24. 11. 2011.