Za nagradu izlet u Zagreb

Ravnateljica naše škole, gđa Rajna Borovčak, nagradila je izletom u Zagreb mlade knjižničare, koji su vrlo uspješno izveli igrokaz "Od korice do police" za učenike prvih razreda. U četvrtak, 10. studenoga, posjetili su Sajam knjiga Interliber 2011.

Sara Pentek, Petra Pozaić, Silvio Soić, Ljiljana Varga, Paula Božić i Dario Škof sa zanimanjem su pogledali lutkarsku priredbu "Plava boja snijega". Ljiljana, Dario i Silvio izabrani su među 11 učenika iz cijele Hrvatske da izvuku glavnog pobjednika "Veselih zamki". U tom nacionalnom kvizu sudjelovalo je više od 4000 učenika iz više od 300 škola iz cijele Hrvatske. Među njima bila je i naša predstavnica Lorena Mojčec.

Mladi knjižničari su si po želji odabrali i kupili knjige te se počastili u McDonald'su. Puni dojmova vratili su se s izleta u Zlatar, zabavljajući se darovanim balonima. S veseljem očekuju nove aktivnosti u knjižnici i posjet Interliberu dogodine.

Ostale fotografije mogu se pogledati u fotogaleriji.

objavio: DENIS VINCEK   datum: 13. 11. 2011.