Naši osmaši bili na terenskoj nastavi u Zagrebu

U petak, 4. studenoga, u radosnom ozračju i željni novih iskustava krenuli su osmaši naše škole sa svojim razrednicama na terensku nastavu u Zagreb. Najprije su posjetili Tehnički muzej u kojemu su ih uz brojne povijesne tehničke umotvorine najviše oduševili pokusi vezani za Teslu i njegova otkrića. Nekoliko je učenika sudjelovalo u pokusima čime je oduševljenje bilo još veće.

Druga odrednica bilo je Kazalište "Merlin" u Gajnicama gdje su pogledali predstavu "Mali princ". Predstava u većini sadržaja prati književno djelo, ali ima i svojih posebnosti. Glumci su bili odlični. Predstavu, kažu osmaši, svakako preporučuju.

Ručak je bio u McDonald'su nakon čega su se popeli na Kaptol te u kinu "Kaptol centar" pogledali film "Koko i duhovi".

U večernjim satima vratili su se u Zlatar, raspjevani i radosni zbog novih spoznaja, iskustava i prijateljskih druženja. S učenicima 8.a, 8.b i 8.c razreda bile su njihove razrednice, gđa Veronika Podobnik Stipanec, gđa Ivana Lisak i gđa Brankica Matijašec.

Ostale fotografije mogu se pogledati u fotogaleriji.

objavio: DENIS VINCEK   datum: 9. 11. 2011.