Moda i tehnologija u očima učenika 8.b i 8.c razreda

Učenici 8. b. i 8. c. razreda naše škole radili su sa svojom učiteljicom engleskog jezika, mr. sc. Tanjom Tomicom, na projektu koji su nazvali "Moda i tehnologija". Učenice su odabrale fotografije omiljene modne odjeće, a dječaci uređaje informatičke tehnologije koje oni imaju ili žele imati.

Svi su opisali slike svojim riječima i na satu engleskog jezika dogovorili su se u skupinama o vizualnom izgledu plakata i praktično završili svoj rad. Glasnogovornici su predstavili uz pomoć članova skupine zajednički uradak.

Tema projekta utemeljena je na vježbama iz udžbenika Project 4 za osmi razred gdje su učenici čitali tekstove o povijesti jeansa i o informacijskoj tehnologiji.

Na kraju studenoga 8.a razred radit će sa svojom učiteljicom engleskoga, mr. sc. Tanjom Tomicom, na projektu "Božić u svijetu".

Ostale fotografije mogu se pogledati u fotogaleriji.

objavio: DENIS VINCEK   datum: 20. 10. 2011.