U četvrtak akcija "Solidarnost na djelu"

Hrvatski Crveni križ vas poziva da se uključite u 39. sabirnu akciju "Solidarnost na djelu 2011.". Akcija će se provesti u četvrtak, 13. listopada, od 15 do 18 sati. U akciji sudjeluju učenici Osnovne škole Ante Kovačića od 5. do 8. razreda podijeljeni prema ulicama stanovanja.

Učenici koji su iz Batine i Martinščine sudjelovat će u akciji u svojim područnim školama prema dogovoru s učiteljicama koje tamo rade.

Sakupljat će se hrana (krumpir, grah, zelje, mrkva) koja ostaje za potrebe školske kuhinje. Kukuruz, odjeća i obuća se ne skupljaju.

Za darovani novac uručit će se bon zahvalnosti s oznakom vrijednosti, numeriran i ovjeren žigom Društva Crvenoga križa. Prikupljeni novac šaljemo Gradskom društvu Crvenoga križa, a 20 posto iznosa bit će uplaćeno na žiroračun škole.

Sabirna mjesta su u Vinipotoku kraj trgovine Miškec, kraj Roginića u Ladislavcu i u Varaždinskoj ulici kraj gostionice "Tri fakina"

Zahvaljujemo na odazivu!

Crveni križ naše škole

objavio: DENIS VINCEK   datum: 11. 10. 2011.