Mali ekolozi skupljali stari papir

Mali ekolozi su sa svojoj voditeljicom, gđom Marinom Sviben Tretinjak, skupljali stari papir i danas ga donijeli u kontejner koji je postavljen pokraj školske dvorane. Učenici su rekli da su skupljali stari papir jer se može reciklirati, a tako spašavamo naše šume.

Ovakvim akcijama skupina Malih ekologa osigurava sustavan način učenja o prirodi (okolišu), društvu, ljudskim dostignućima, o drugima i sebi u odnosu na okoliš, potiče i kontinuirano unaprjeđuje očuvanje prirode i okoliša te zdrav način života, stječe kulturu življenja u zdravom okolišu za zdrav okoliš te potiče i kontinuirano unaprjeđuje intelektualni, tjelesni, duhovni i moralni razvoj učenika u skladu s njegovim sposobnostima i sklonostima.

objavio: DENIS VINCEK   datum: 13. 9. 2011.