Grad Zlatar razveselio djelatnike i učenike škole

12. siječnja 2009., prvog dana drugog polugodišta, grad Zlatar je razveselio djelatnike i učenike novim kombi vozilom. Prvi puta u povijesti škole raspolažemo s vlastitim vozilom za  potrebe prijevoza djelatnika i učenika...

Otvara se i pilot projekt prijevoza učenika čiji se domovi nalaze uz državne i županijske ceste bez nogostupa, a do 3 km udaljenosti od škole, kako bi im dolazak i odlazak u školu bio što ugodniji. Vozilom će upravljati kućni majstor, gosp. Ivan Šaško, koji je prekrasan tirkizni kombi vrlo ponosno prvi put uveo u školsko dvorište.

Osim za prijevoz učenika u školu, školski kombi poslužit će i za sigurniji i kvalitetniji prijevoz učenika na razna natjecanja i smotre, te za kratke izlete učenika i učitelja te slično.

Za korisnu „prometnu“ investiciju škola se ovim putem posebno zahvaljuje gradonačelniku, gosp. Marijanu Đureku, koji je vozilo uručio ravnateljici škole, gđi Rajni Borovčak.

objavio: Natalija Raić   datum: 12. 1. 2009.