Završena školska natjecanja

Prošlog su tjedna završena školska natjecanja u našoj školi. Iz objektivnih razloga ove godine nismo imali natjecatelje iz svih predmeta. Unatoč tome naši su učenici postigli vrlo dobre rezultate, a najbolji su se plasirali na županijska natjecanja. Na višu razinu natjecanja iz hrvatskog jezika plasirala se Petra Brčić, dok će na županijskoj smotri LiDraNo-a sudjelovati Elena Špoljar, Melani Miković, Ivano Stipanec i Ela Vlahek. Na županijskoj smotri iz likovne kulture (LIK) boje naše škole svojim će kreativnim uratcima braniti Vjera Posarić, Petra Brćić i Ela Vlahek. Na županijsko natjecanje iz matematike odlazi Martin Brčić. Najbolje rezultate na školskom natjecanju iz informatike, čime su osigurali nastup na županijskom natjecanju, ostvarili su Petra Brčić, Fran Forko i Martin Brčić. Na županijskoj vjeronaučnoj olimpijadi ekipa naše škole u sastavu Klara Biškup, Melani Benčić, Iva Bingula i Paula Špoljar osvojila je vrlo dobro peto mjesto. (Marijan Posarić)

objavio: Nina Posarić   datum: 9. 3. 2022.