Radna akcija u PŠ Martinščina – postavljena nova ograda!

Protekle subote, 23. listopada, na igralištu PŠ Martinščina odvijala se velika radna akcija. Naime, školsko je igralište nakon 20 godina dobilo novu ogradu. Akcija je organizirana na inicijativu ravnatelja škole i učitelja PŠ Martinščina te su se roditelji s voljom udružili kako bi uljepšali prostor svojoj djeci, a i svim mještanima. Kada se vrijedne ruke slože, nikome nije teško odvojiti slobodnu subotu pa su se akciji, uz roditelje i učitelje, pridružili i domar škole Denis, asistent učenika Marko i ravnatelj škole Marijan Posarić. Udruženim snagama ne samo da se postavila nova ograda, koju je kupila škola, nego se i počistilo zaraslo korito potoka koji teče uz dvorište škole. Djeca imaju sada sigurnije uvjete za igru na vanjskom prostoru škole, a mještani ljepše uređen centar sela. Hvala svima na velikom odazivu! Klikni na opširnije za nekoliko fotografija. (Ljiljana Mutak)

objavio: Nina Posarić   datum: 27. 10. 2021.